Menü
Sepetim

Eames Sandalye

Pural Deri Kaplama Kapitoneli Sandalye Pural Deri Kaplama Kapitoneli Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -22 %
Ürün:Görseldeki Ürün Suni Deri Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Renk terciğle..
699 TL 899 TL
Pera Keten Pera Keten
İmalattan Satış! -5 %
Ürün:Görseldeki Ürün Aydın Tekstil Lemans Serisi Keten Kumaş Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel..
689 TL 729 TL
Pural Sandalye Pural Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -21 %
Ürün:Görseldeki Ürün Keten Dokuma Kumaş Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Renk..
555 TL 699 TL
Pera Gold Pera Gold
İmalattan Satış! -13 %
Ürün:Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 iş günü OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Metal Ayaklar Elektron Gold KaplamadırEn 46 cmSırt Yükseklik 81 cmOrutum Yüksekliği 46 cmÜrü..
779 TL 899 TL
Pural Metal Ayak Pural Metal Ayak
Çok Satan İmalattan Satış! -24 %
Ürün:Görseldeki Ürün Kumaş Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Metal Ayaklar Elektron Gümüş Krom  KaplamadırEn 47 cmSırt ..
529 TL 699 TL
Aqua Eames  Sandalye  Aqua Eames  Sandalye
İmalattan Satış! -23 %
Ürün İthal Olup Standart Beyaz renktir Masif Naturel AHŞAP Ayaklıdır.ayakları birbirine bağlayan metal bağlatılar vardır En 46 cmSırt Yükseklik 81 cmOturum Yüksekliği 46 cmÜrün Özellikleri;Polipropilen kabuk,Ayaklar Masif Ahşap Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulun..
499 TL 644 TL
Aqua Eames Kollu
İmalattan Satış!
Ürün İthal Olup Renk StandarttırEn ( kol Dıştan dışa 60 cm )Sırt Yükseklik 78 cmOturum Yüksekliği 46 cmÜrün ÖzellikleriPolipropilen kabuk,Kayın ağacı ahşap ayaklar,Ayakları birbirine bağlayan siyah metal aksamlarından oluşmaktadır.Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadı..
777 TL
Limra Kumaş Sandalye Limra Kumaş Sandalye
İmalattan Satış! -11 %
Ürün:Görseldeki Ürün Kumaş Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Renk terciğleri v..
619 TL 699 TL
Pera Çapraz Sandalye
İmalattan Satış! -7 %
En 47 cmSırt Yükseklik 81 cmOrutum Yüksekliği 46 cmÜrün ÖzellikleriFormlu  Poliüretan Uzun Ömür İç SüngerKayın ağacı ahşap Çapraz ayak, İpek mat çila ile renklendirilmiştirKaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterj..
679 TL 729 TL
Pera Deri Sandalye Pera Deri Sandalye
İmalattan Satış! -7 %
Ürün:Görseldeki Ürün suni deri Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Renk tercihle..
679 TL 729 TL
Pera Sandalye Pera Sandalye
İmalattan Satış! -5 %
Ürün :Görseldeki Kumaş Kaplamadır.Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 gün OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Ahşap Ayaklar Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Renk terciğleri vardı..
689 TL 729 TL
Pera Sandalye
İmalattan Satış!
Formlu  Poliüretan Uzun Ömür İç SüngerKayın ağacı ahşap bazalı ayak, İpek mat çila ile renklendirilmiştirEn 47 cmSırt Yükseklik 81 cmOrutum Yüksekliği 46 cmKaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile kolayca y..
777 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)