Menü
Sepetim

Aksesuar

Saatli Kalemlik Saatli Kalemlik
İmalattan Satış! -10 %
Saatli Kalemlik Masif Ceviz, El Yapımı Yüksekliği: 10 cm, Uzunluğu: 23 cmKalınlığı: 5,5 cmMasa üstü saat ile kalemliği bir araya getiren özgün bir tasarım.Fırınlanmış, tek parça masif cevizden imal edilmiştir.Kalemler, fırçalar vb. için 8 yuvaya sahiptir. Yuvalardan biri daha geniş ve..
169 TL 188 TL
Gugar Lokma Saat Gugar Lokma Saat
İmalattan Satış! -10 %
Masif Ceviz,  El Yapımı,Ölçüler:  Yükseklik:10cm, Genişlik:10cm, Saat kadranı 7x7cmKlasik pencere mimarisinin ayrılmaz bir öğesi olan lokmadan ilham alındı.Saatin gövde kısmı tamamıyla masif ceviz ahşap kullanılarak imal edildi.Saatin yüzeyleri 7cm’lik kareler ve eşkenar üçgenlerden oluşma..
124 TL 137 TL
Osmanlı Ahşap Saat (Masif İroko) Osmanlı Ahşap Saat (Masif İroko)
İmalattan Satış! -10 %
Masif İroko, Osmanlı Kaligrafisi, El YapımıÇapı: 40 cm  1’den 12’ye, kadranda sayıların yerine, Tevhid, İlim, İrfan, Akıl, Hikmet, İnsan, Amel, Adalet, Ahlak, Umran, İslam ve Hak terimleri konmuştur.Terimler, kadranda kabartma olarak, Osmanlı kaligrafisiyle yer almaktadır.12 kabartma kaligrafi,..
320 TL 356 TL
Osmanlı “Yemin” Saat Osmanlı “Yemin” Saat
İmalattan Satış! -10 %
Masif Meşe Gövde, Ceviz-Meşe Kadran, El YapımıYüksekliği: 44 cm, Genişliği: 30 cm, Alınlıklı  Klasik Osmanlı sanat formlarına sadık bir tasarımdır. Kadrandaki sayılar Arapça, Osmanlı kaligrafisiyle yazılmıştır.Bu kaligrafiler bir Osmanlı padişahına aittir. Ahşap gövdenin alınlık kısmında, yuvar..
362 TL 402 TL
Eski Vakit Duvar Saati
İmalattan Satış! -10 %
Meşe Kaplama, El YapımıÇapı: 40 cm Minimalist formu geleneksel öğelerle buluşturan bir tasarım. Osmanlı kaligrafisiyle yazılan rakamlar geçmiş zamana bir atıf. 1’den 12’ye, kadrandaki kaligrafi masif ahşaptan kabartma, üç boyutlu. Kenardaki iç içe üç daire, gözü kadrandak..
201 TL 224 TL
Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz) Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış! -10 %
Ahşap Renkli Saat, Masif Ceviz ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Yeşil, TuruncuMasif Kayın Üzerine Ceviz Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, ceviz kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ahşap ya..
252 TL 280 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare) Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare)
İmalattan Satış! -10 %
Ölçüleri: 69 x 69 cm Masif Meşe, metal ,           Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir.          Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.         Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatid..
686 TL 762 TL
Seramikli Oval Ahşap Saat Seramikli Oval Ahşap Saat
İmalattan Satış! -10 %
Masif İroko, Seramik, El Yapımı,Ölçüleri: 52 cm x 30 cm,  Hem yatay hem dikey kullanılabilir. Minimalist tasarım üslubuna sahiptir. Gövdesi, Afrika’dan gelen İroko ağacından yapılmıştır. Kadranda, sayıların yerine, el yapımı özel seramik parçaları konmuştur. Mekanizması..
270 TL 300 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane) Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane)
İmalattan Satış! -10 %
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Meşe ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cmMasif Kestane, Seramik, Saf El İşçiliği Kalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Yapımında ahşap olarak, masif kestane parçaları kullanılmaktadır.Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir d..
412 TL 458 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (YK) Ahşap-Metal Duvar Saati (YK)
İmalattan Satış! -10 %
Ölçüleri: 41 cm x 41 cmMasif Meşe ve metal  ·         Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir. ·         Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.·         Modern t..
365 TL 406 TL
Osmanlı Ahşap Saat (Masif Kestane) Osmanlı Ahşap Saat (Masif Kestane)
İmalattan Satış! -10 %
Masif Kestane, Osmanlı Kaligrafisi, El YapımıÇapı: 40 cm 1’den 12’ye, kadranda sayıların yerine, Tevhid, İlim, İrfan, Akıl, Hikmet, İnsan, Amel, Adalet, Ahlak, Umran, İslam ve Hak terimleri konmuştur.Terimler, kadranda kabartma olarak, Osmanlı kaligrafisiyle yer almaktadır.12 kabartma kaligrafi..
320 TL 356 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış! -10 %
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Ceviz ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cmMasif Ceviz, Seramik, Saf El İşçiliğiKalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatidir. Saat kadranında, sayıların yerine, el yapımı seramikler yerleştirilmi..
412 TL 458 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)