Menü
Sepetim

Aksesuar

Saatli Kalemlik Saatli Kalemlik
İmalattan Satış! -6 %
Saatli Kalemlik Masif Ceviz, El Yapımı Yüksekliği: 10 cm, Uzunluğu: 23 cmKalınlığı: 5,5 cmMasa üstü saat ile kalemliği bir araya getiren özgün bir tasarım.Fırınlanmış, tek parça masif cevizden imal edilmiştir.Kalemler, fırçalar vb. için 8 yuvaya sahiptir. Yuvalardan biri daha geniş ve..
189 TL 202 TL
Lokma Saat Lokma Saat
İmalattan Satış! -21 %
Masif Ceviz,  El Yapımı,Ölçüler:  Yükseklik:10cm, Genişlik:10cm, Saat kadranı 7x7cmKlasik pencere mimarisinin ayrılmaz bir öğesi olan lokmadan ilham alındı.Saatin gövde kısmı tamamıyla masif ceviz ahşap kullanılarak imal edildi.Saatin yüzeyleri 7cm’lik kareler ve eşkenar üçgenlerden oluşma..
155 TL 195 TL
Eski Vakit Duvar Saati
İmalattan Satış! -15 %
Meşe Kaplama, El Yapımı Çapı: 40 cm   Minimalist formu geleneksel öğelerle buluşturan bir tasarım. Osmanlı kaligrafisiyle yazılan rakamlar geçmiş zamana bir atıf. 1’den 12’ye, kadrandaki kaligrafi masif ahşaptan kabartma, üç boyutlu. Kenardaki iç içe..
283 TL 333 TL
Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz) Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış! -9 %
Ahşap Renkli Saat, Masif Ceviz ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Yeşil, TuruncuMasif Kayın Üzerine Ceviz Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, ceviz kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ahşap ya..
355 TL 390 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare) Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare)
İmalattan Satış! -16 %
Ölçüleri: 69 x 69 cm Masif Meşe, metal ,           Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir.          Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.         Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatid..
777 TL 923 TL
Seramikli Oval Ahşap Saat Seramikli Oval Ahşap Saat
İmalattan Satış! -18 %
Masif İroko, Seramik, El Yapımı, Ölçüleri: 52 cm x 30 cm,    Hem yatay hem dikey kullanılabilir. Minimalist tasarım üslubuna sahiptir. Gövdesi, Afrika’dan gelen İroko ağacından yapılmıştır. Kadranda, sayıların yerine, el yapımı özel seramik parçaları ko..
373 TL 455 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane) Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane)
İmalattan Satış! -12 %
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Meşe ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cm Masif Kestane, Seramik, Saf El İşçiliği   Kalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Yapımında ahşap olarak, masif kestane parçaları kullanılmaktadır.Modern tablo görünümünde, ö..
579 TL 655 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (YK) Ahşap-Metal Duvar Saati (YK)
İmalattan Satış! -42 %
Ölçüleri: 41 cm x 41 cmMasif Meşe ve metal  ·         Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir. ·         Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.·         Moder..
475 TL 823 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış! -12 %
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Ceviz ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cmMasif Ceviz, Seramik, Saf El İşçiliğiKalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatidir. Saat kadranında, sayıların yerine, el yapımı seramikler yerleştirilmi..
579 TL 655 TL
Ahşap Renkli Saat (Masif Meşe) Ahşap Renkli Saat (Masif Meşe)
İmalattan Satış! -15 %
Ahşap Renkli Saat, Masif Meşe ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Beyaz, Bordo, Siyah-BeyazMasif Kayın Üzerine Meşe Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, meşe kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ..
333 TL 390 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (Yıldız) Ahşap-Metal Duvar Saati (Yıldız)
İmalattan Satış! -15 %
Ölçüleri: 68 cm çapındaMasif Meşe, metal ,        Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir.       Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.       Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatidir.    &nbs..
823 TL 973 TL
Amorf Ceviz Ayna Amorf Ceviz Ayna
İmalattan Satış! -19 %
Oval Ahşap Ayna Masif İroko, Seramik, El YapımıYüksekliği: 63 cm, Genişliği: 38 cm Düz çizgiler ve hatlar yerine, ovalliğin zarafetine sahip bir ayna. Kenarlar; göz alıcı, el yapımı seramik parçalarıyla süslü. Çerçeve, esneme yapmayan İroko ağacından. Masif ahşap. Gugar Wood..
790 TL 973 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)