Menü
Sepetim

Aksesuar

Göbekli Fiskos Sehpa Göbekli Fiskos Sehpa
Çok Satan İmalattan Satış!
Ürün Masif Ihlamur ve kayın ağaçı torna İşçiliği şekillendirilen baba ayakÜst Tabla Mdf olup  İpek Mat Lake Cila Kullanılarak Renklendirlmiştir70*70 Ebatında Yuvarlak OlupYüksekliği 70 Cm DirYumuşak Nemli Bez ile Kolayca Temizlenebilir..
1.690 TL
Betta Metal Puf Betta Metal Puf
İmalattan Satış!
20*20 Şekillendirilmiş MEtal Profil İsletten oluşmakta olup Eloktro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ahşap İç İskelet Oturum Yeri Kumaş Kaplamadır Birçok Renk Tercihleri Vardır Üretim Süreci 10 Gün Olup Özel Renkler İçin İletişime Geçebilirsiniz..
1.790 TL
Ahşap Renkli Saat (Ceviz) Ahşap Renkli Saat (Ceviz)
İmalattan Satış!
Ahşap Renkli Saat, Masif Ceviz ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Yeşil, TuruncuMasif Kayın Üzerine Ceviz Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, ceviz kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ahşap ya..
580 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare) Ahşap-Metal Duvar Saati (Kare)
İmalattan Satış!
Ölçüleri: 69 x 69 cm Masif Meşe, metal ,           Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir.          Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.         Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatid..
1.760 TL
Seramikli Oval Ahşap Saat Seramikli Oval Ahşap Saat
İmalattan Satış!
Masif İroko, Seramik, El Yapımı, Ölçüleri: 52 cm x 30 cm,    Hem yatay hem dikey kullanılabilir. Minimalist tasarım üslubuna sahiptir. Gövdesi, Afrika’dan gelen İroko ağacından yapılmıştır. Kadranda, sayıların yerine, el yapımı özel seramik parçaları konmuştur. Mekanizması..
760 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane) Yamalı Ahşap Saat (Masif Kestane)
İmalattan Satış!
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Meşe ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cm Masif Kestane, Seramik, Saf El İşçiliği   Kalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Yapımında ahşap olarak, masif kestane parçaları kullanılmaktadır.Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir d..
890 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (YK) Ahşap-Metal Duvar Saati (YK)
İmalattan Satış!
Ölçüleri: 41 cm x 41 cmMasif Meşe ve metal  ·         Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir. ·         Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.·         Modern t..
1.160 TL
Yamalı Ahşap Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış!
Yamalı Ahşap Duvar Saati, Ceviz ModeliÖlçüleri: 42 cm x 42 cmMasif Ceviz, Seramik, Saf El İşçiliğiKalıp kullanılmadan, özel el işçiliğiyle yapılmaktadır. Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatidir. Saat kadranında, sayıların yerine, el yapımı seramikler yerleştirilmi..
890 TL
Ahşap Renkli Saat (Meşe) Ahşap Renkli Saat (Meşe)
İmalattan Satış!
Ahşap Renkli Saat, Masif Meşe ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Beyaz, Bordo, Siyah-BeyazMasif Kayın Üzerine Meşe Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, meşe kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ..
650 TL
Saatli Kalemlik Saatli Kalemlik
İmalattan Satış!
Saatli Kalemlik Masif Ceviz, El Yapımı Yüksekliği: 10 cm, Uzunluğu: 23 cmKalınlığı: 5,5 cmMasa üstü saat ile kalemliği bir araya getiren özgün bir tasarım.Fırınlanmış, tek parça masif cevizden imal edilmiştir.Kalemler, fırçalar vb. için 8 yuvaya sahiptir. Yuvalardan biri daha geniş ve..
410 TL
Ahşap-Metal Duvar Saati (Yıldız) Ahşap-Metal Duvar Saati (Yıldız)
İmalattan Satış!
Ölçüleri: 68 cm çapındaMasif Meşe, metal ,        Metal lazer teknoloji ile kesilmiştir.       Saat zemini masif meşe ağacı kullanılmıştır.       Modern tablo görünümünde, özgün tasarıma sahip bir duvar saatidir.    &nbs..
1.760 TL
Zarif Ayna Zarif Ayna
İmalattan Satış!
Zarif AynaAyna çapı: 8 cm, Uzunluk : 21 cm Ceviz, El Yapımı, Doğal Yağla Cilalı, El Oyması• Zarif, ceviz ahşap üzerine el oyma işlemesiyle üretilmiştir• Çantanızda taşımaya uygundur.• Zarafetin bir yansıması olarak tasarlanmıştır.• Evinizde güzel bir aksesuar olmasının yanı sıra günlük yaşantın..
580 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)