Menü
Sepetim

Koltuk & Berjer

Azze Gold  Berjer Azze Gold  Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Üretim Süreci 20 Gün Olup Metal Kaplama Rengi Ve Kumaş Tercihleri için İletişime Geçebilirs..
3.999 TL
LUGO Nine Berjer LUGO Nine Berjer
Çok Satan İmalattan Satış! -15 %
Lugo Berjer 1.Sınıf Fırınlanmış Gürgen Ağaç İskelet Olup Dns Yüksek Sünger İle El İşçiliği Kapitone İle Kaplanmıştır Ayaklar Torna El işçiliği İle Şekillendirilip İpek Mat cila İle Renklendirilmiştir Uç Kısımlara Prinç Teker Aksessuar ile Tamamlanmıştır Temizlerken Kimyasal madde ku..
1.450 TL 1.700 TL
Platner Gümüş Berjer Platner Gümüş Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gümüş Krom Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ..
1.450 TL
Platner Platin Berjer Platner Platin Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Paltin Mat Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ..
1.650 TL
Platner Siyah Metal Berjer Platner Siyah Metal Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir (..
1.450 TL
Ravenna Afacan Berjer Ravenna Afacan Berjer
İmalattan Satış! -31 %
Ürün Özellikleri Poliüretan Uzun Ömür İç Sünger, Fırınlanmış Gürgen Ağaçı Ayaklar Ceviz Rengi İle Renklendirilmiştir Özel Renkler İçin İletişime Geçebilirsiniz Üretim Süreci 15 Gündür Ürün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir (Do..
1.699 TL 2.450 TL
Ravenna Afacan Berjer Ravenna Afacan Berjer
İmalattan Satış! -31 %
Ürün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir (Dokuma Kumaş Ve Nubuk Kumaşlarda Fiyat Farkı +100 tl dir ) Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır. Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjanla kolayca..
1.699 TL 2.450 TL
Rose Berjer Rose Berjer
İmalattan Satış!
Rose Berjer 1.Sınıf Fırınlanmış Gürgen Ağaç İskelet Olup Dns Yüksek Sünger İle El İşçiliği Yaprak Model Kaplanmıştır Ayaklar Torna El işçiliği İle Şekillendirilip İpek Mat cila İle Renklendirilmiştir Konfor ve Rahatlığı En üst Seviyede Hisettiren Rose Berjer Tüm YAşam Alanlarınıza İd..
1.700 TL
Suny Berjer Suny Berjer
İmalattan Satış!
Ürün Özellikleri Pres baskı Formlu Ağaç İç malzeme Üzeri dns yüksek Sünger, üstten çelik Bağlantılı Kayın ağacı ahşap ayaklar, Ayak Ucları Metal Eskitme Gold Metal Aksessuar Ürün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir Ahşap Ayaklar Cev..
1.675 TL
Ture Gold  Berjer Ture Gold  Berjer
İmalattan Satış! -21 %
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Üretim Süreci 20 Gün Olup Metal Kaplama Rengi Ve Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime Ge..
1.750 TL 2.220 TL
Ballon Berjer Sandalye Ballon Berjer Sandalye
-16 %
Ürün: Şekillendirilmiş Profil Çelik Metaller Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Üretim Süreci 20 Gün Olup Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Ürün Özellikleri, Kaymayı önlemek amacıyla ayakların a..
999 TL 1.190 TL
Benjamin Oymalı Berjer Benjamin Oymalı Berjer
İmalattan Satış! -13 %
Ürün Fırınlanmış Ahşap Masif Kayın İskeletMasif Ahşap El işçiliği ile şekillendirilmiş cilalı iskeletİstenilen Renk , Deri Ve Kumaşta Üretimi Yapılabilir..
2.100 TL 2.400 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)