Menü
Sepetim

Koltuk & Berjer

Azze Gold  Berjer Azze Gold  Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile RenklendirilmiştirMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardırÜretim Süreci 20 Gün Olup Metal Kaplama Rengi Ve Kumaş Tercihleri için İletişime Geçebilirs..
1.499 TL
Ballon Berjer Sandalye Ballon Berjer Sandalye
-30 %
Ürün: Şekillendirilmiş Profil Çelik Metaller Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile RenklendirilmiştirÜretim Süreci 20 Gün Olup Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime GeçebilirsinizÜrün Özellikleri,Kaymayı önlemek amacıyla ayakların a..
699 TL 999 TL
LUGO Nine Berjer LUGO Nine Berjer
İmalattan Satış!
Lugo Berjer 1.Sınıf Fırınlanmış Gürgen Ağaç İskelet Olup Dns Yüksek Sünger İle El İşçiliği Kapitone İle KaplanmıştırAyaklar Torna El işçiliği İle Şekillendirilip İpek Mat cila İle RenklendirilmiştirUç Kısımlara Prinç Teker Aksessuar ile Tamamlanmıştır Temizlerken Kimyasal madde ku..
899 TL
Platner Berjer Platner Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile RenklendirilmiştirMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir( Dokuma Ke..
999 TL
Platner Gümüş Berjer Platner Gümüş Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gümüş Krom Elektro Kaplama ile RenklendirilmiştirMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir( Dok..
999 TL
Platner Platin Berjer Platner Platin Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Paltin Mat Elektro Kaplama ile RenklendirilmiştirMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ..
1.299 TL
Platner Siyah Metal Berjer Platner Siyah Metal Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile RenklendirilipMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir( Dokuma K..
849 TL
Ravenna Afacan Berjer Ravenna Afacan Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir (Dokuma Kumaş Ve Nubuk Kumaşlarda Fiyat Farkı +100 tl dir )Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır. Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjanla kolayca..
1.350 TL
Ravenna Afacan Berjer Ravenna Afacan Berjer
İmalattan Satış!
Ürün ÖzellikleriPoliüretan Uzun Ömür İç Sünger, Fırınlanmış Gürgen Ağaçı Ayaklar Ceviz Rengi İle RenklendirilmiştirÖzel Renkler İçin İletişime Geçebilirsiniz Üretim Süreci 15 GündürÜrün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir (Do..
1.250 TL
Rose Berjer Rose Berjer
İmalattan Satış!
Rose Berjer 1.Sınıf Fırınlanmış Gürgen Ağaç İskelet Olup Dns Yüksek Sünger İle El İşçiliği Yaprak Model KaplanmıştırAyaklar Torna El işçiliği İle Şekillendirilip İpek Mat cila İle RenklendirilmiştirKonfor ve Rahatlığı En üst Seviyede Hisettiren Rose Berjer Tüm YAşam Alanlarınıza İd..
979 TL
Suny Berjer Suny Berjer
İmalattan Satış!
Ürün Özellikleri Pres baskı Formlu Ağaç İç malzeme Üzeri dns yüksek Sünger, üstten çelik Bağlantılı Kayın ağacı ahşap ayaklar, Ayak Ucları Metal Eskitme Gold Metal AksessuarÜrün: Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilirAhşap Ayaklar Cev..
1.150 TL
Ture Gold  Berjer Ture Gold  Berjer
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile RenklendirilmiştirMinder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardırÜretim Süreci 20 Gün Olup Metal Kaplama Rengi Ve Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime Ge..
1.599 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)