Menü
Sepetim

Hakkımızda

2010 yılında kurulan firmamız, dürüst, kaliteli ve ‘Müşteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle.250 m2’lik Mağazasında ‘Masa, Sandalye, Koltuk, Aksesuar ve Mobilya’ Üretim ile gelen MASSA DESIGN,  ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla, kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi satış yaparak siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

Her geçen gün artan ürün çeşidiyle, sektörde her zaman yenilik peşinde koşan atılımcı ruh, yeni bin yıla bir dünya şirketi olma hedefiyle girmiştir.

Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir. Bu yüzden MASSA DESIGN markası; sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.

Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.