Menü
Sepetim

Benc Puf İkili Sandalye

Betta Metal Puf Betta Metal Puf
İmalattan Satış!
20*20 Şekillendirilmiş MEtal Profil İsletten oluşmakta olup Eloktro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ahşap İç İskelet Oturum Yeri Kumaş Kaplamadır Birçok Renk Tercihleri Vardır Üretim Süreci 10 Gün Olup Özel Renkler İçin İletişime Geçebilirsiniz..
1.350 TL
Chester Kapitone Yuvarlak Benc Chester Kapitone Yuvarlak Benc
İmalattan Satış!
Chester Kapitone Yuvarlak Benc  , Suni Deri kaplamael işçiliği kapitone işleme yapılmıştır  iç iskelet ahşaptır 80x80 çap yuvarlak olup oturum yüksekliği 44 cm dir  Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile kolayca temizlenebilirMobilyalarınızı nem..
2.700 TL
Lükens Kapitone Benc Lükens Kapitone Benc
İmalattan Satış! -9 %
Lükens Kapitone Benc  Fırınlanmış masif kayın ağaçı İç İskelet Malzeme Ahşap ayaklar lükens el işçiliği ile Şekillendirilmiştir. En : 42 Cm / Boy : 90 cm olup ( isteğe bağlı Özel Ölçü Üretilebilir ) Orutum Yüksekliği 46 cm Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulun..
1.225 TL 1.350 TL
Markiz Berjer Sandalye Markiz Berjer Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -23 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir İpek Mat Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Kısımlar Birçok Renk tercihi vardır Kumaş Kaplama Seçenekleri Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Ürün Üretim Süreci 15 Gün Ol..
1.350 TL 1.760 TL
Master İkili  ( Minderli ) Master İkili  ( Minderli )
İmalattan Satış! -23 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı Torna İşçiliği İle Şekillendirilmiş iskelet İpek Mat / Lake Cila İle Renklendirilmiştir Ahşap Gövde Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Minder Kumaş Tercihleri Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Ola..
1.750 TL 2.270 TL
Penyez M4 Metal İkili Penyez M4 Metal İkili
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş Ve Nubuk..
1.350 TL
Podri  Metal Benc Podri  Metal Benc
İmalattan Satış!
Ürün: 20*20 Profil 2 ml kalınlınlıklı Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş ..
1.690 TL
Retro Kapitone Benc Retro Kapitone Benc
İmalattan Satış!
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme İpek Mat / Lake Cila İle Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş..
820 TL
Retro Kapitone Benc Retro Kapitone Benc
İmalattan Satış!
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir El İşçiliği İle Oymalar Yapılıp İpek Mat Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadi..
2.980 TL
Retro Kapitone Benc Retro Kapitone Benc
İmalattan Satış!
Ürün: 20*20 Profil 2 ml kalınlınlıklı Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş Ve Nubuk Kumaşlarda..
1.690 TL
Torna Kapitone Benc Torna Kapitone Benc
İmalattan Satış!
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Ahşa Ayaklar Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir İpek Mat / Lake Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri ..
1.190 TL
Beril  Puf Beril  Puf
İmalattan Satış!
Ahşap iç İskelet Çelik Mil BAkır Kaplama Ayaklar Kumaş Kaplama Birçok Renk Terciği Olup Üretim süreci 10 Gündür Özel Renkler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz yatak odası Makyaj masası çocuk odaları için ideal çözüm olmaya hazır....
1.220 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)