Menü
Sepetim

Benc Puf İkili Sandalye

Ahşap Markiz Ahşap Markiz
Çok Satan İmalattan Satış! -21 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir İpek Mat Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Kısımlar Birçok Renk tercihi vardır Kumaş Kaplama Seçenekleri Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Ürün Üretim Sürec..
529 TL 674 TL
Chester Kapitone Yuvarlak Benc Chester Kapitone Yuvarlak Benc
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Ürün Özellikleri, Komple Kayın Ağaçı İç İslelet Dns Yüksek Sünger üzeri Kapitone İşçilik Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş Ve Nubuk Kumaşlarda Fiyat Farkı +100 tl dir..
962 TL 1.283 TL
Lükens Kapitone Benc Lükens Kapitone Benc
İmalattan Satış! -34 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Ahşa Ayaklar Lükens işçiliği ile Şekillendirilmiştir İpek Mat / Lake Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüy..
655 TL 999 TL
Master İkili  ( Minderli ) Master İkili  ( Minderli )
İmalattan Satış! -19 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı Torna İşçiliği İle Şekillendirilmiş iskelet İpek Mat / Lake Cila İle Renklendirilmiştir Ahşap Gövde Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Minder Kumaş Tercihleri Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Ka..
1.199 TL 1.475 TL
Penyez M4 Metal İkili Penyez M4 Metal İkili
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş..
674 TL
Podri  Metal Benc Podri  Metal Benc
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: 20*20 Profil 2 ml kalınlınlıklı Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş Ve Nubuk ..
505 TL 674 TL
Retro Kapitone Benc Retro Kapitone Benc
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir El İşçiliği İle Oymalar Yapılıp İpek Mat Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Tay..
1.266 TL 1.688 TL
Retro Kapitone Benc Retro Kapitone Benc
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme İpek Mat / Lake Cila İle Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk Kaplama Olarak Birçok renkte üretilebilir ( Dokuma Kumaş..
455 TL 606 TL
Torna Kapitone Benc Torna Kapitone Benc
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: Fırınlanmış Kayın Masif Ağaçı İç İskelet Malzeme Ahşa Ayaklar Torna işçiliği ile Şekillendirilmiştir İpek Mat / Lake Cila İle Eskitme Olarak Renklendirilmiştir Ahşap Ayaklar Beyaz / Siyah / Ceviz / Antrasit vb gibi Birçok Renk terciğleri vardır Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri ..
658 TL 878 TL
Beril  Puf Beril  Puf
İmalattan Satış! -25 %
Ahşap iç İskelet Çelik Mil BAkır Kaplama Ayaklar Kumaş Kaplama Birçok Renk Terciği Olup Üretim süreci 10 Gündür Özel Renkler İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz yatak odası Makyaj masası çocuk odaları için ideal çözüm olmaya hazır....
354 TL 473 TL
Görsel Puf Görsel Puf
İmalattan Satış! -25 %
Ahşap Mdf Üzeri Digital Baskı Kenarlar Oturum yeri suni Deri Kaplamadır yatak odası Makyaj masası çocuk odaları için ideal çözüm olmaya hazır....
354 TL 473 TL
Betta Metal Puf Betta Metal Puf
İmalattan Satış! -25 %
20*20 Şekillendirilmiş MEtal Profil İsletten oluşmakta olup Eloktro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ahşap İç İskelet Oturum Yeri Kumaş Kaplamadır Birçok Renk Tercihleri Vardır Üretim Süreci 10 Gün Olup Özel Renkler İçin İletişime Geçebilirsiniz..
404 TL 539 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)