Menü
Sepetim

Dış Mekan Bahçe

Tavus Alüminyum Sandalye Tavus Alüminyum Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -6 %
Massa Design - Tavus Alüminyum Sandalye Tavus alüminyum sandalye alüminyum döküm teknolojisi ile üretilmiş olupDış mekan bahçe balkon gibi alanlarda Kullanıma uygunduryağmur ve güneşe dayanıklıdır pas yapmaz Alüminyum iskelet Elektro Statik fırın boya ile renklendirilmiştir... Sandalye en ..
1.500 TL 1.600 TL
W140 İreko Alüminyum Sandalye W140 İreko Alüminyum Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -13 %
Alüminyum Metal İskelet Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Gövde Dış Hava Şartlarına Uygun İreko Ağaçtan Üretilmiş olup Doğal Koruyucu Yağ İle Renklendirilmiştir İstiflenebilir Özelliği Olup Kullanılmadığı zamanlar üst üste istiflenerek fazla yer kaplamaz Hem İç Hem De Dış ..
1.950 TL 2.250 TL
Gül Alüminyum Sandalye Gül Alüminyum Sandalye
İmalattan Satış! -12 %
Gül Alüminyum Sandalye Alüminyum döküm Teknolojisi İle Üretilmiş Olup Çiçek Desen Motiflidir Dış Mekan Bahçe Balkon Gibi Alanlarda Kullnıma Uygun Olup Yağmur Ve Güneşe Dayanıklı Olup Cürüme Paslanma Yapmaz Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiş Olup Renk Tercihleri Vardır Özel Re..
1.670 TL 1.900 TL
Alüminyum File Sandalye Alüminyum File Sandalye
İmalattan Satış! -28 %
Alüminyum File SandalyeAlüminyum Metal İskelet Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Polipropilen Ve Cam Elyaf Karışımdan File Özel Kumaşı Esnek Ve Rahat Oturum Sağlar Hem İç Hem De Dış Mekan Kullanımı İçin Uygun Bir Üründür. Tüm Hava Şartlarına Uygun Olup Kolayca Temizlenebili..
1.299 TL 1.799 TL
Gösterim: 1 - 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)