Menü
Sepetim

Dış Mekan Bahçe

Alümnyum İreko Sandalye W140 Alümnyum İreko Sandalye W140
İmalattan Satış!
Alüminyum Metal İskelet Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Gövde Dış Hava Şartlarına Uygun İreko Ağaçtan Üretilmiş olup Doğal Koruyucu Yağ İle Renklendirilmiştir İstiflenebilir Özelliği Olup Kullanılmadığı zamanlar üst üste istiflenerek fazla yer kaplamaz Hem İç Hem De Dış ..
620 TL
Tavus Alüminyum Sandalye Tavus Alüminyum Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -25 %
Tavus Alüminyum Sandalye Alüminyum döküm Teknolojisi İle Üretilmiş Olup Tavus kuşu motiflidir Dış Mekan Bahçe Balkon Gibi Alanlarda Kullnıma Uygun Olup Yağmur Ve Güneşe Dayanıklı Olup Cürüme Paslanma Yapmaz Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiş Olup Renk Tercihleri Vardır Özel Renkler İ..
404 TL 539 TL
Gül Alüminyum Sandalye Gül Alüminyum Sandalye
İmalattan Satış! -10 %
Gül Alüminyum Sandalye Alüminyum döküm Teknolojisi İle Üretilmiş Olup Çiçek Desen Motiflidir Dış Mekan Bahçe Balkon Gibi Alanlarda Kullnıma Uygun Olup Yağmur Ve Güneşe Dayanıklı Olup Cürüme Paslanma Yapmaz Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiş Olup Renk Tercihleri Vardır Özel Re..
669 TL 744 TL
Alüminyum İreko Ahşap  Masa Alüminyum İreko Ahşap  Masa
İmalattan Satış! -25 %
Alüminyum Metal İskelet Ve Alüminyum Ayak Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Üst Tabla Dış Hava Şartlarına Uygun İreko Ağaçtan Üretilmiş olup Doğal Koruyucu Yağ İle Renklendirilmiştir MAsa 70*70 Ebatında Olup Yüksekliği 76 cm dir Bozuk Zeminler için Alt Ayaklarda Ayarlanabilir Pin..
860 TL 1.146 TL
Paris Rattan Kollu Paris Rattan Kollu
İmalattan Satış!
Polipropilen Ve Cam Elyaf Karışımdan Gaz Enjeksiyon Sistemi İle Üretilen Paris Koltuk, Doğal Rattan Efekti Ve Dokusuyla Hem İç Hem De Dış Mekan Kullanımı İçin Uygun Bir Üründür. Tüm Hava Şartlarına Uygun Olup Kolayca Temizlenebilir Uv Katkısı Sayesinde Güneşe Karşı Dayanıklıdır. Antistat..
309 TL
Alüminyum File Sandalye Alüminyum File Sandalye
İmalattan Satış! -8 %
Alüminyum Metal İskelet Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Polipropilen Ve Cam Elyaf Karışımdan File Özel Kumaşı Esnek Ve RAhat Oturum Sağlar Hem İç Hem De Dış Mekan Kullanımı İçin Uygun Bir Üründür. Tüm Hava Şartlarına Uygun Olup Kolayca Temizlenebilir Uv Katkısı Sayesinde..
433 TL 471 TL
Gösterim: 1 - 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)