Menü
Sepetim

Metal Sandalye

Ellıe Ergo Berjer Sandalye Ellıe Ergo Berjer Sandalye
İmalattan Satış!
Ergo Koltuk Kullanım Alanları Yapısı sayesinde iç mekanlarda kullanıma uygundur. Dış mekanlarda kullanılması önerilmez. Salon, mutfak, oturma odası, kapalı balkon, kış bahçesi, yemek odası, çalışma odaları gibi iç mekanlarda kullanılabileceği gibi ofis, toplantı odaları, otel, bekleme alanları, re..
1.690 TL
Ballon Berjer Sandalye Ballon Berjer Sandalye
-16 %
Ürün: Şekillendirilmiş Profil Çelik Metaller Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Üretim Süreci 20 Gün Olup Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Ürün Özellikleri, Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik..
1.350 TL 1.610 TL
İnci Berjer Sandalye İnci Berjer Sandalye
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Kartela için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu ürün için termin süresi 15 gündür. Ürün Özellikle..
1.640 TL
Basket Bakır Sandalye Basket Bakır Sandalye
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir 1.sınıf Fırınlanmış Kayın Ahşap Ayaklar Bakır Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Kumaşı için Birçok Renk terciğleri vardır (Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk ) Kartela için ..
2.010 TL
Basket Sandalye Basket Sandalye
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir 1.sınıf Fırınlanmış Kayın Ahşap Ayaklar Elektro Statil Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Kumaşı için Birçok Renk terciğleri vardır (Keten / Luna Kadife / Taytüyü / Deri / Nubuk ) Kartela i..
1.460 TL
Ellıe Ergo Berjer Sandalye Deri Ellıe Ergo Berjer Sandalye Deri
İmalattan Satış!
Ergo Koltuk Kullanım Alanları Yapısı sayesinde iç mekanlarda kullanıma uygundur. Dış mekanlarda kullanılması önerilmez. Salon, mutfak, oturma odası, kapalı balkon, kış bahçesi, yemek odası, çalışma odaları gibi iç mekanlarda kullanılabileceği gibi ofis, toplantı odaları, otel, bekleme alanları, re..
1.690 TL
Fell Gold Sandalye Fell Gold Sandalye
İmalattan Satış!
Ürün: Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Gold Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir Minder Kaplama Birçok Renk tercihi vardır Kartela için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu ürün için termin süresi 15 gündür. Ürün Özellikleri,..
1.830 TL
İstanbul
Çok Satan İmalattan Satış! -11 %
Kafes Metal Sandalye Kafes Metal Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -10 %
Tel Metal Örgü Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştirElektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Fırınlanmış Kayın Masif Ağaç ayaklarAyaklar Siyah Çelik MEtal İle BAğlantılı Minder Kaplama  Birçok Renk terciğleri vardır Ürün Özellikleri,Kaymayı önlemek amacıyla ayakla..
675 TL 750 TL
Kafes Sandalye Kafes Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -19 %
Ürün: Tel Metal Örgü Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Ayaklar Çelik Metal İle BAğlantılı Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Kartela için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu ürün için termin süresi 15 gündür. Ürün Özellikl..
550 TL 680 TL
Penyez M4 Metal Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış!
Ürün:Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştirElektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilip Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile kolayca temizlenebilir..
990 TL
Ürün:Transmisyon Mil Ve Çelik Tel Metal Şekillendirilmiş Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştirGold Elektro Kaplama ile Renklendirilmiştir En 67 cmSırt Yükseklik 76 cmOturum Yüksekliği 45 cmÜrün Özellikleri,Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün..
1.960 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)