Menü
Sepetim

Mini Sandalye Tabure

Coco Mia Makyaj Sandalye Coco Mia Makyaj Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış! -18 %
1.sınıf Gürgen Ağaçı Ahşap İskelet Sırtı Kapitone İşçiliği İle Kumaş Kaplanmıştır Ayaklar Lake Cila İle Renklendirilmiştir Renk Tercihleri için bizimle iletişime geçebilrisiniz yatak odası Makyaj masası çocuk odaları için ideal çözüm olmaya hazır....
333 TL 404 TL
Eyfel Sandalye Eyfel Sandalye
İmalattan Satış! -28 %
Eyfel Sandalye minimal Yaşam Alanlarına çözüm için Üretilmiş Minimal Sandalyedir Profil Metallerin Şekillendirilip Argon Dayanıklı Kaynak İle Birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Formlu Sırt Minderi Ve Oturak Minderi Suni Deri İle Kaplanmıştır Üretim Süreci ..
259 TL 359 TL
Kayın Tabure
İmalattan Satış! -25 %
Ürün:Tel Metal Örgü Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştirElektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ürün Özellikleri,Kaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile kolayca temizlenebilir..
151 TL 201 TL
Eyfel Tabure Eyfel Tabure
İmalattan Satış! -25 %
Eyfel Tabure minimal Yaşam Alanlarına çözüm için Üretilmiş taburedir Profil Metallerin Şekillendirilip Argon Dayanıklı Kaynak İle Birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Oturak Minderi Suni Deri İle Kaplanmıştır Birçok Renkte Üretilebilir Üretim Süreci 10 G..
120 TL 161 TL
Kayın Tabure Kayın Tabure
İmalattan Satış! -25 %
Ürün Özellikleri Ürün Masif Olup 1.Sınıf Fırınlanmıs Gürgen Kayın Ağacından üretilmiştir. Ahşap İskelet Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Vb Bir Çok Renk terciğleri vardır En : 32 Derinlik : 32 Oturum Yüksekliği : 45 Cm Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjanla kolayca yapılabil..
151 TL 201 TL
Kafes Tabure Kafes Tabure
İmalattan Satış! -25 %
Ürün: Tel Metal Örgü Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ayaklar Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Siyah Çelik MEtal İle BAğlantılı Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Ürün Özellikleri, Kaymayı önleme..
151 TL 201 TL
Vita Tabure Vita Tabure
İmalattan Satış! -25 %
Pres Baskı Ahşap Kontra İle Üteilen Vita Tabure istiflenebilir Özelliği vardır..
131 TL 174 TL
Gösterim: 1 - 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)