Menü
Sepetim

Mini Sandalye Tabure

Coco Mia Makyaj Sandalye Coco Mia Makyaj Sandalye
Çok Satan İmalattan Satış!
1.sınıf Gürgen Ağaçı Ahşap İskelet Sırtı Kapitone İşçiliği İle Kumaş Kaplanmıştır Ayaklar Lake Cila İle Renklendirilmiştir Renk Tercihleri için bizimle iletişime geçebilrisiniz yatak odası Makyaj masası çocuk odaları için ideal çözüm olmaya hazır....
1.400 TL
Eyfel Sandalye Eyfel Sandalye
İmalattan Satış! -28 %
Eyfel Sandalye minimal Yaşam Alanlarına çözüm için Üretilmiş Minimal Sandalyedir Profil Metallerin Şekillendirilip Argon Dayanıklı Kaynak İle Birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Formlu Sırt Minderi Ve Oturak Minderi Suni Deri İle Kaplanmıştır Üretim Süreci ..
790 TL 1.100 TL
Eyfel Tabure Eyfel Tabure
İmalattan Satış!
Eyfel Tabure minimal Yaşam Alanlarına çözüm için Üretilmiş taburedir Profil Metallerin Şekillendirilip Argon Dayanıklı Kaynak İle Birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir Oturak Minderi Suni Deri İle Kaplanmıştır Birçok Renkte Üretilebilir Üretim Süreci 10 Gün Olup ..
410 TL
Kayın Tabure Kayın Tabure
İmalattan Satış! -19 %
Ürün Özellikleri Ürün Masif Olup 1.Sınıf Fırınlanmıs Gürgen Kayın Ağacından üretilmiştir. Ahşap İskelet Ceviz / Naturel / Beyaz / Siyah Vb Bir Çok Renk terciğleri vardır En : 32 Derinlik : 32 Oturum Yüksekliği : 45 Cm Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjanla kolayca..
550 TL 680 TL
Kafes Tabure Kafes Tabure
İmalattan Satış! -26 %
Ürün: Tel Metal Örgü Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Ayaklar Transmisyon Mil Şekillendirilmiş Metal Siyah Çelik MEtal İle BAğlantılı Minder Kaplama Birçok Renk terciğleri vardır Ürün Özellikleri, Kaymayı önleme..
400 TL 540 TL
Gösterim: 1 - 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)