Menü
Sepetim

Ofis Sandalyesi

Koket Çalışma Sandalyesi Tay Tüyü Kumaş Koket Çalışma Sandalyesi Tay Tüyü Kumaş
Çok Satan İmalattan Satış! -23 %
Koket Çalışma Sandalyesi,1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirAydın Tesktil Luna Casa serisi Kolay temizlenir  silinebilir ,  kumaş kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüksek seviye 60 cm dirSanda..
1.350 TL 1.750 TL
Şanzel Çalışma sandalyesi Deri Şanzel Çalışma sandalyesi Deri
İmalattan Satış! -20 %
Şanzel Çalışma Sandalyesi,1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirGürmen teksil gözenekli deri kolay temizlenir  silinebilir ,  suni deri kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüksek seviye 60 cm dirSa..
1.400 TL 1.750 TL
Pural Çalışma Kumaş Pural Çalışma Kumaş
İmalattan Satış! -21 %
1.sınıf Pres Baskı Kontra Ahşap İç İskelet Dns Yüksek Yumuşak SÜnger Destekli Keten Kumaş Kaplama Metal Ayaktır Ayarlanabilir Mekanizması ile * yükseklik ayarı * 360 derece dönme * Sürüklenebilir Tekerlek Ayak Kumaş Renk Seçenekleri mevcuttur üretim süreci 10 gündür özel renk..
1.500 TL 1.900 TL
Mondo Çalışma Sandayesi Mondo Çalışma Sandayesi
Çok Satan İmalattan Satış! -19 %
Mondo Çalışma Sandayesi ,1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirKeten silinebilir kumaş kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüksek seviye 57 cm dirSandalye en ölçüsü 64 cm dir 360 derece dönebilirMe..
1.750 TL 2.150 TL
Şanzel Çalışma sandalyesi Şanzel Çalışma sandalyesi
Çok Satan İmalattan Satış! -20 %
Şanzel Çalışma Sandalyesi,1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirAydın Tesktil Sandero lemans serisi  KETEN Kolay temizlenir  silinebilir ,  keten kumaş kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüks..
1.400 TL 1.750 TL
Mia Fileli Şef Sandalye syh Mia Fileli Şef Sandalye syh
Çok Satan İmalattan Satış!
1.sınıf sert Plastik gövde Fileli Kumaş kaplamadır KOnfor Arttırıcı Başlıklıdır MEtal Vizyon Ayaktır Ayarlanabilir Mekanizması ile * İstenilen Derecede Sabitlenebilir Yaslanma Ayar Modu * Sırt yaylanma rahat modu * yükseklik ayarı * 360 derece dönme * Sürüklenebilir Tekerlekli MEt..
1.850 TL
Koket Çalışma  Sandalyesi Keten Koket Çalışma  Sandalyesi Keten
Çok Satan İmalattan Satış! -24 %
Koket Çalışma Sandalyesi, 1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirAydın Tekstil Sandero serisi Keten silinebilir kumaş kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüksek seviye 60 cm dirSandalye en ölçüsü 60 cm dir&nb..
1.450 TL 1.900 TL
Marsis Fileli Çalışma Marsis Fileli Çalışma
İmalattan Satış! -9 %
Marsi Fileli Çalışma Sandalyesi 1.sınıf sert Plastik gövde Fileli Kumaş kaplamadır Ayarlanabilir Mekanizması ile * sırt yaylanma rahat modu * yükseklik ayarı * 360 derece dönme Renk Seçenekleri mevcuttur üretim süreci 10 gündür özel renkler için iletişime geçebilirsiniz....
910 TL 999 TL
Marsi Fileli Çalışma Marsi Fileli Çalışma
Çok Satan İmalattan Satış! -9 %
Marsi Fileli Çalışma Sandalyesi 1.sınıf sert Plastik gövde Fileli Kumaş kaplamadır Ayarlanabilir Mekanizması ile * yükseklik ayarı * 360 derece dönme Renk Seçenekleri mevcuttur üretim süreci 10 gündür özel renkler için iletişime geçebilirsiniz....
910 TL 999 TL
Laguna Kollu  Çalışma sandalyesi
İmalattan Satış!
Laguna Kollu Çalışma Sandalyesi Metal Profil Boru Argon Dayanıklı Kaynak Birleşmesi 1.sınıf Pres Baskı Kontra Ahşap İç İskelet 1.Sınıf Kayın Ağaç Kol Aksessuarı Sert Deri Kapalı Makine Dikiş Metal Vizyon Ayak Krom Kaplama Teker Ayarlanabilir Mekanizması ile * yükseklik ayarı * 3..
2.000 TL
Mercan  Çalışma sandalyesi
Çok Satan İmalattan Satış!
Metal Profil Boru Argon Dayanıklı Kaynak Birleşmesi 1.sınıf Pres Baskı Kontra Ahşap İç İskelet Suni Deri Kaplama Metal Vizyon Ayak Krom Kaplama Teker Ayarlanabilir Mekanizması ile * yükseklik ayarı * 360 derece dönme * Sürüklenebilir Krom Tekerlek Ayak Sert Deri Renk Seçenekleri mev..
1.550 TL
Koket Çalışma Sandalyesi Koket Çalışma Sandalyesi
Çok Satan İmalattan Satış! -23 %
Koket Çalışma Sandalyesi,1. sınıf poliüretan malzeme İç Sünger ile üretilmektedirVesta Home Tay Tüyü serisi  silinebilir , kolay temizlenir kumaş kaplamadırAyarlanabilir mekanizması ile oturum yükseklik ayarlanabilirOturum yüksekliği en alt seviye 47 cm en yüksek seviye 60 cm dirSandalye en ölç..
1.350 TL 1.750 TL
Gösterim: 1 - 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)