Menü
Sepetim

Popüler Ürünler

Pera Gold Pera Gold
İmalattan Satış! -13 %
Ürün:Kaplama Olarak Birçok renk ve kumaş Türünde üretilebilir  ( Keten / Luna Kadife /  Taytüyü / Deri / Nubuk vb. )Üretim Süreci 15 iş günü OlupÖzel Renk siparişleri için iletişime geçebilirsiniz..Metal Ayaklar Elektron Gold KaplamadırEn 46 cmSırt Yükseklik 81 cmOrutum Yüksekliği 46 cmÜrü..
539 TL 620 TL
Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz) Ahşap Renkli Saat (Masif Ceviz)
İmalattan Satış! -9 %
Ahşap Renkli Saat, Masif Ceviz ModeliÇapı: 40 cm Renk Seçenekleri: Yeşil, TuruncuMasif Kayın Üzerine Ceviz Kaplama, El Yapımı Ahşap üzerine minimalist bir kadran, canlı bir tasarım.Masif kayın olan gövde kısmı, presleme yöntemiyle, ceviz kaplıdır. 40 cm çapındaki zemin, doğal ahşap ya..
355 TL 390 TL
Ahşap Harezan Rome Sandalye
İmalattan Satış! -25 %
Komple Kayın Ağacı Gövde İpek Mat  / Lake  CilaEn 47 cmSırt Yükseklik 99 cmOturum Yüksekliği 46 cmKaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile kolayca temizlenebilir..
556 TL 741 TL
Ürün: Şekillendirilmiş Profil Çelik Metaller Argon Dayanıklı Kaynak ile birleştirilmiştir Elektro Statik Fırın Boya ile Renklendirilmiştir Üretim Süreci 20 Gün Olup Kumaş Tercihleri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz Ürün Özellikleri, Kaymayı önlemek amacıyla ayakların a..
999 TL
Beta Stary Sandalye Beta Stary Sandalye
İmalattan Satış!
Ürün ÖzellikleriSırt Ve Oturum Pres baskı Formlu Ağaç İç malzeme Üzeri dns yüksek Sünger,Boru Profil Metal iskelet  Ayaklar İle birbirine bağlantılıdır Metal Ayaklar Elektro Statik Fırın Boya İle Renklendirilmiştir  Ürün:Üretim Süreci 15 GündürKişiye Özel Renk Seçenekleri için Bi..
659 TL
Pera Kollu Mini Berjer Pera Kollu Mini Berjer
İmalattan Satış! -25 %
Formlu  Poliüretan Uzun Ömür İç SüngerKayın ağacı ahşap bazalı ayak, İpek mat cila ile renklendirilmiştirEn 57 cmSırt Yükseklik 84 cmOturum Yüksekliği 46 cmKaymayı önlemek amacıyla ayakların altında plastik pabuç bulunmaktadır.Ürünün temizliği nemli bir bez ve yumuşak bir deterjan ile Kolayca y..
478 TL 637 TL
Gösterim: 1 - 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)